جشن روز دانشجو

شمارش معکوس تا پایان زمان رزرو بلیط

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

توضیحات

ثبت نام اینترنتی این برنامه بنا بر تصمیم برگزار کننده، موقتا متوقف شده است، اطلاعات بیشتر به زودی طی چند روز آینده اعلام می شود.

 

تذکر : لطفا فراموش نکنید بعد از پرداخت هزینه، فاکتور پرداخت را که به منزله ی بلیط شما است پرینت بگیرید (یا اسکیرین شات بگیرید) - بدون ارائه ی بلیط امکان ورود به مراسم را ندارید.

تذکر : در ارائه ی اطلاعات هویتی خود دقت لازم را به عمل آورید. لازم به ذکر از شماره ی همراهی که وارد می نمایید تنها راه ارتباطی ما با شماست و در صورتی که مشکلی پیش بینی نشده اتفاق افتد (مانند تغییر تایم مراسم و یا عودت وجه به شما) تنها همان شماره مورد استناد است و در صورتی که شماره ی شما صحیح نباشد مسئولیتی متوجه ما نیست.

 

رفع مسئولیت: اعضای تیم سرپرستار مسئول برگزاری این مراسم نیستند، حتما قبل از ثبت نام و پرداخت هزینه، تعهد نامه ی کتبی برگزار کننده مراسم را مشاهده نمایید (برای مشاهده اینجا کلیک نمایید.)؛ طبق تعهدنامه برگزار کننده موظف است طبق قوانین مالی سرپرستار رفتار کند (برای مشاهده ی قوانین مالی سرپرستار اینجا کلیک کنید.) همچنین تمام هزینه ها به حساب برگزار کننده واریز می شود لذا در صورت نیاز به عودت وجه باید از سمت برگزار کننده که مشخصات و شماره ی تماس ایشان در همین صفحه ذکر شد اقدام نمایید و سایت سرپرستار مسئولیتی در این زمینه ندارد و شما با پرداخت هزینه این شرایط را می پذیرید.

 

نکته : می توانید جهت رزرو مجدد بلیط، بعد از پرداخت هزینه ی این بلیط، مجدد از طریق همین صفحه بلیط دیگری رزرو کنید.

نکته :  جهت ارتباط با برگزار کننده ی این دوره، جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی 09127496851 ( و یا ID تلگرامی Ali_monadi1997@ ) در تماس باشید.

نکته : در صورت بروز هر گونه اختلال فنی یا تراکنش نا موفق یا سوال در مورد نحوه ی پرداخت آنلاین، با شماره ی 09120609638 (و یا ID تلگرامی Ali_F_1997@ ) در تماس باشید و مورد را اطلاع دهید تا سریعا رسیدگی شود.

نکته :  قوانین مربوط به عودت وجه در صورت کنسل کردن رزرو از سمت شما در صفحه ی قوانین و مقرارات سایتذکر شده است و شما با پرداخت هزینه و ثبت نام آن را می پذیرید.

 

ظرفیت جشن 350 نفر

هزینه ی ثبت نام : 51 هزار تومان

محل برگزاری دوره : تالار آرین، بوستان علوی (تالار آرین درقسمت بالایی بوستان علوی واقع شده است.)

زمان برگزاری دوره: 17 آذر ماه 1398  ساعت 18:30 الی 22

با پذیرایی شام و میوه و شیرینی و کلی برنامه های شاد و هیجان انگیز (تا پاسی ازشب) برای شما تدارک دیده ایم.

پرداخت به صورت حضوری هم ممکن می باشد.

یابه صفحه اینستاگرامی زیر مراجعه نمایید.

miiiiisssss_mohandes1997___

 

 

 

جزئیات رویداد

موجودی:327
رزرو تا تاریخ:12/08/2019 08:30 AM
تاریخ شروع:12/09/2019 03:00 PM
تاریخ پایان:12/09/2019 06:30 PM