قوانین و شرایط استفاده

آخرین تاریخ به روز رسانی: 1399/01/27

قوانین و شرایط استفاده از وب سایت سرپرستار، head-nurse.ir در این صفحه به اطلاع شما میرسد. با استفاده از این وب سایت، شما می پذیرید که قوانین و شرایط استفاده از وب سایت سرپرستار را با دقت مطالعه کرده و پذیرفته اید.

کاربران می پذیریند که تمامی تغییرات در قوانین و شرایط استفاده از وب سایت سرپرستار، شامل تغییر یا اضافه شدن به شروط آن، از طریق وب سایت سرپرستار اعلام می شود و کاربران جهت اطلاع از آخرین تغییرات، قوانین و شرایط استفاده را به صورت دوره ای بررسی نمایند.

 

ماده ی 1- قوانین کشوری

ماده ی 1-1- عملکرد وب سایت سرپرستار کاملا تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و از قانون جرایم رایانه ای، بخش تعزیرات قانون مجازات اسلامی تبعیت می کند.

ماده ی 1-2- وب سایت سرپرستار دارای نشان ملی ثبت، با کد شامد 1-1-717570-65-0-2 ، از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد؛ جهت استعلام نشان ملی ثبت وب سایت سرپرستار، علاوه بر این که می توانید بر روی لوگوی آن در تمامی صفحات سایت کلیک نمایید، می توانید با ورود به وب سایت samandehi.ir و وارد کردن کد شامد و انتخاب جستجو عملیات استعلام را انجام دهید و یا از لینک زیر جهت استعلام استفاده نمایید:

لینک استعلام نشان ملی ثبت وب سایت سرپرستار: https://logo.saramad.ir/verify.aspx?CodeShamad=1-1-717570-65-0-2

ماده ی 1-3- وب سایت سرپرستار همچنین دارای مجوز نشر دیجیتال با شماره ی پرونده ی 7881 و وضعیت پروانه ی نشر فعال از مرکز توسعه ی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال می باشد.

ماده ی 1-4- وب سایت سرپرستار بابت پرداخت های اینترنتی و استفاده از درگاه های بانکی مستقیم و استفاده از خدمات شرکت های psp، دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره با عنوان مجوز "تحقیق و توسعه تجربی در رشته علوم پزشکی" از مركز توسعه تجارت الكترونیكی وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد که جهت استعلام آن، علاوه بر این که می توانید بر روی لوگوی آن در تمامی صفحات سایت کلیک نمایید، می توانید از لینک زیر نیز جهت استعلام استفاده نمایید:

لینک استعلام نماد اعتماد الکترونیک وب سایت سرپرستار: https://trustseal.enamad.ir/?id=99561&Code=mobYZzfA4UJWuQpzXwhn

ماده ی 1-5- فعالیت وب سایت سرپرستار کاملا مطابق با قوانین، آیین نامه ها و دستور العمل های مندرج در https://enamad.ir/Laws می باشد و دارنده نماد اعتماد الکترونیکی، تحت نظارت دستگاه های مسئول، قوانین و مقررات مندرج در تعهدنامه نماد اعتماد الکترونیکی می باشد که از طریق لینک https://enamad.ir/Content/Documents/disclaimer.pdf قابل دریافت می باشد، را کاملا اجرایی می کند.

ماده ی 1-6- همچنین به جهت استفاده از خدمات شرکت های درگاه های واسط پرداخت اینترنتی، وب سایت سرپرستار از شرکت های فعال در این زمینه گواهی اعتماد  دریافت کرده است که در این گواهی ها در صفحه ی "مجوز های فعالیت" قابل مشاهده است.

ماده ی 1-7- آدرس اینترنتی وب سایت سرپرستار در مرکز ثبت دامنه کشوری ایران (ایرنیک) ثبت شده است و از مقررات و قوانین ذکر شده در آدرس https://www.nic.ir/Rules_and_Contracts پیروی می کند.

 

ماده ی 2- قوانین بین المللی:

ماده ی 2-1- وب سایت سرپرستار کاملا مطابق با "مقررات محافظت از داده‌های عمومی" (General Data Protection Regulation "GDPR" ) منشر شده در  https://gdpr-info.eu  بوده و در این راستا فعالیت می کند:

ماده ی 2-2- نحوه و دلیل جمع آوری اطلاعات کاربران و نحوه ی استفاده ی وب سایت سرپرستار از این اطلاعات، به صورت کامل، شفاف و بدون ابهام در صفحه ی "سیاست حریم خصوصی" توضیح داده شده است.

ماده ی 2-3- تمام اطلاعات کاربران با اطلاع قبلی و با اخذ اجازه از کاربر دریافت می شوند و فایل log ثبت اجازه ی کاربران، جهت ارجاعات بعدی، توسط وب سایت سرپرستار ذخیره می شود.

ماده ی 2-4- تمام اطلاعات کاربران شامل حساب کاربری، کامنت ها و مطالب منتشر شده و هر نوع داده ای که به هر نوعی به کاربر منتسب باشد، در هر زمان به درخواست کاربر از وب سایت سرپرستار کاملا حذف خواهد شد.

سایر موارد و توضیحات دقیق تر در صفحه ی "سیاست حریم خصوصی" ذکر شده است.

 

ماده ی 3- حقوق مالکیت معنوی

ماده ی 3-1- با توجه به ماده ی 23 قانون حمایت از مؤلفان مصوب 1348، به جز محتوایی که توسط شما در این وب سایت تولید می شود، مالکیت معنوی و تمام حقوق مربوط به هر گونه محتوای منتشر شده در وب سایت سرپرستار از جمله متون، مقالات، تصاویر، ویدیو ها، لوگوی وب سایت، طرح های گرافیکی، ایده ها و به طور کلی هر گونه محتوای منتشر شده، متعلق به وب سایت سرپرستار است و استفاده از آنها بدن ذکر منبع و لینک به وب سایت سرپرستار، شرعا و قانونا مجاز نیست.

ماده ی 3-2- تمام حقوق مالکیت معنوی مربوط به مقالات ترجمه شده و دوره های آموزشی تولید شده، متعلق به وب سایت سرپرستار می باشد و استفاده از آن به هر نحو بدون هماهنگی کتبی جرم بوده و پیگرد قانونی دارد.

ماده ی 3-3- شما مجاز به استفاده از مطالب و محتوای سایت سرپرستار بدون درج کامل نام وب سایت (نام کامل وب سایت: وب سایت علمی فرهنگی سرپرستار) و لینک سایت (لینک به صفحه ی مورد نظر) نمی باشید.

 

ماده ی 4- خدمات وب سایت سرپرستار

ماده ی 4-1- برگزاری رویداد

ماده ی 4-1-1- تعاریف:

ماده ی 4-1-1-1- رویداد : رویداد عبارت است از برنامه ای با زمان شروع و پایان مشخص و نحوه ی اجرا و برگزاری مشخص و مکان مشخص که توسط برگزار کننده برگزار می شود و حضور افراد در آن می تواند رایگان یا در مقابل دریافت هزینه باشد.

ماده ی 4-1-1-2- برگزار کننده : وب سایت سرپرستار خدمات رایگان انجام ثبت نام اینترنتی برنامه های آموزشی را به نمایندگان قانونی اشخاص حقوقی (و در بعضی شرایط، اشخاص حقیقی) ارائه می کند. برگزار کننده شخص حقیقی و یا نماینده ی قانونی شخص حقوقی است که صلاحیت برگزاری رویداد و معرفی و تبلیغ آن و دریافت درامد ناشی از رویداد و یا بازپرداخت دیون را دارد. برگزار کننده با استفاده از خدمات وب سایت سرپرستار و انتشار رویدار خود در آن، می پذیرد به تمام تعهدات برگزار کننده که در ادامه ذکر می شوند متعهد باشد.

 

ماده ی 4-1-2- تمامی تراکنش های ناموفق، طبق ضوابط بانکداری جمهوری اسلامی ایران و قوانین شرکت های psp و شرکت های پرداخت واسط، پیگیری می شود و در صورتی که بعد از 72 ساعت به حساب شما بازنگشت و به حساب سرپرستار واریز شد، به حساب شما عودت داده می شود. برای کسب اطلاعات کامل از نحوه ی پیگیری تراکنش های ناموفق به قسمت دانشنامه در صفحه ی "ارسال تیکت پشتیبانی" مراجعه نمایید.

ماده ی 4-1-3- مسئولیت قانونی برگزاری رویداد، تماما بر عهده ی برگزار کننده می باشد و در صورت بروز هر گونه اتفاق خلاف عرف، شرع و قانون، حین برگزاری و یا بعد از برگزاری رویداد، وب سایت سرپرستار هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد و شرکت کننده و برگزار کننده با استفاده از خدمات وب سایت سرپرستار، آن را می پذیرند.

 

ماده ی 4-1-4- تعهدات وب سایت سرپرستار:

ماده ی 4-1-4-1- وب سایت سرپرستار متعهد می شود درامد ناشی از فروش بیلط رویداد را بدون اخذ کارمزد، هر زمان طبق درخواست برگزار کننده به حساب معرفی شده به نام خود فرد، واریز نماید.

ماده ی 4-1-4-2- وب سایت سپرستار متعهد می شود اطلاعات شرکت کنندگان را نزد خود محرمانه نگه دارد و صرفا در اختیار برگزار کننده قرار دهد.

 

ماده ی 4-1-5- تعهدات برگزار کننده و شرکت کننده:

ماده ی 4-1-5-1- در صورتی که رویداد برگزار شده با محتوای تبلیغی آن تفاوت داشته باشد (مانند تفاوت در استاد مدعو، سرفصل های تدریس شده و ...)، برگزار کننده موظف است تا در صورت درخواست شرکت کننده (از طریق ثبت تیکت توسط شرکت کننده) تمام هزینه ی دریافت شده را به شرکت کننده عودت دهد. شرکت کننده فقط 12 ساعت پس از اتمام رویداد حق ثبت تیکت جهت دریافت هزینه ی ثبت نام خود دارد. تشخیص مغایرت بین رویداد برگزار شده و محتوای تبلیغ شده بر عهده ی وب سایت سرپرستار است.

ماده ی 4-1-5-2- درصورتی که شرکت کننده ثبت نام خود در رویداد را لغو کند، اگر انجام روند لغو کردن ثبت نام (اعلام از طریق تیکت پشتیبانی) تا 72 ساعت قبل از پایان زمان ثبت نام توسط شرکت کننده انجام شود، برگزار کننده موظف است هزینه را به صورت کامل عودت دهد در غیر این صورت تنها موظف به عودت دادن 50% از هزینه ی ثبت نام می باشد.

ماده ی 4-1-5-3- درصورتی که بعد از ثبت نام در رویداد و پرداخت هزینه، تاریخ آن توسط برگزار کننده تغییر کرد، شرکت کننده مختار است تا تمام هزینه را از برگزار کننده پس بگیرید یا در برنامه شرکت کند. شرکت کننده در صورت تمایل به اخذ هزینه ی ثبت نام، فقط 12 ساعت پس از اعلام تغییر زمان برگزاری توسط برگزار کننده فرصت دارد تا تیکت پشتیبانی ثبت نماید.

ماده ی 4-1-5-4- درصورتی که بعد از ثبت نام در رویداد و پرداخت هزینه، به هر دلیل رویداد برگزار نشد، برگزار کننده موظف است تا هزینه را به طور کامل به افراد شرکت کننده عودت دهد.

ماده ی 4-1-5-5- در صورت عدم حضور شرکت کننده در رویداد برگزار شده بدون اعلام لغو ثبت نام از طریق تیکت پشتیبانی در وب سایت سرپرستار، برگزار کننده مختار است تا با صلاح دید خود، هزینه ی ثبت نام را به شرکت کننده عودت دهد یا عودت ندهد.

ماده ی 4-1-5-6- در تمامی مورادی که لازم است هزینه توسط برگزار کننده عودت داده شود، برگزار کننده موظف است تا در صورت ثبت تیکت در بازه ی زمانی اعلام شده توسط شرکت کننده، نهایتا تا پایان 3 روز کاری هزینه را به شرکت کننده عودت دهد.

ماده ی 4-1-5-7- در صورت عدم حضور شرکت کننده در رویداد برگزار شده بدون اعلام لغو ثبت نام از طریق تیکت پشتیبانی در وب سایت سرپرستار ، برگزار کننده موظف است تا تمام فایل های آموزشی (مانند پاورپوینت و جزوات) را نهایتا تا 7 روز پس از اتمام زمان برگزاری رویداد، در اختیار شرکت کننده قرار دهد؛ این موضوع شامل فایل تصویری و یا صوتی ضبط شده از رویداد نمی شود.

ماده ی 4-1-5-8- برگزار کننده حق ندارد از اطلاعات افراد شرکت کننده در رویداد خود، سو استفاده کند.

ماده ی 4-1-5-9- شرکت کننده متعهد می شود حین ثبت نام در رویداد شماره ی همراه خود را به طور صحیح وارد کند. در صورت بروز تغییر در ساعت یا محل برگزاری رویداد، این شماره تنها راه ارتباطی برگزار کننده با شرکت کننده است. بدیهی است در صورتی که برگزار کننده قادر به تماس با شما نباشد مسئولیتی در قبال اطلاع رسانی و یا عودت وجه به شرکت کننده ندارد.

ماده ی 4-1-5-10- شرکت کننده متعهد می شود اطلاعات شخصی خود را به طور صحیح، حین ثبت نام در رویداد ارائه کند زیرا گواهی پایان دوره بر اساس اطلاعات شما چاپ و آماده سازی می شوند؛ در صورت ارائه ی اطلاعات ناصحیح، برگزار کننده مختار است طبق صلاح دید خود، گواهی پایان دوره ی جدید برای شرکت کننده صادر کند یا صادر نکند.

ماده ی 4-1-5-11- شرکت کننده متعهد می شود که علاوه بر مطالعه ی دقیق متن قوانین و شرایط در این صفحه، توضیحات صفحه ی ثبت نام رویداد را نیز به دقت مطالعه نماید و در صورتی که برگزار کننده شرایط خاصی برای شرکت در رویداد تعیین کرده باشد (و این شرایط بعد از بررسی و تایید توسط وب سایت سرپرستار، در وب سایت قرار گرفته باشد) شرکت کننده ملزم به تبعیت از آن می باشد.

 

ماده ی 4-2- برگزاری کنفرانس آنلاین و وبینار

ماده ی 4-2-1- از قوانین وشرایط مندرج در برگزاری رویداد پیروی می کند.

ماده ی 4-2-2- وب سایت سرپرستار حق دارد در صورتی که محتوای در حال پخش زنده، مطابق با مصادیق محتوای مجرمانه باشد و یا به هر نحوی از سرویس وبینار و کنفرانس آنلاین سرپرستار توسط برگزار کننده سواستفاده شود (ملاک تشخیص استفاده ی غیر مجاز به تشخیص وب سایت سرپرستار است)  بدون اطلاع قبلی اقدام به متوقف کردن پخش زنده و لغو آن کند.

 

ماده ی 4-3- ترجمه ی مقالات

ماده ی 4-3-1-  تعریف:

ماده ی 4-3-1-1- مسئول ترجمه: شخص حقیقی یا نماینده ی قانونی شخص حقوقی می باشد که مسئولیت کامل ترجمه را به عهده می گیرد و ضامن کیفیت و صحت ترجمه می باشد.

ماده ی 4-3-1-2- کاربر: شخصی که با پرداخت هزینه و یا به صورت رایگان از ترجمه ی مقاله استفاده می کند.

 

ماده ی 4-3-2- تمامی تراکنش های ناموفق، طبق ضوابط بانکداری جمهوری اسلامی ایران و قوانین شرکت های psp و شرکت های پرداخت واسط، پیگیری می شود و در صورتی که بعد از 72 ساعت به حساب شما بازنگشت و به حساب سرپرستار واریز شد، به حساب شما عودت داده می شود. برای کسب اطلاعات کامل از نحوه ی پیگیری تراکنش های ناموفق به قسمت دانشنامه در صفحه ی "ارسال تیکت پشتیبانی" مراجعه نمایید.

 

ماده ی 4-3-3- تعهدات وب سایت سرپرستار:

ماده ی 4-3-3-1- وب سایت سرپرستار متعهد می شود مادامی که مقاله ی ترجمه شده در وب سایت سرپرستار وجود دارد، حق مالکیت معنوی را برای مسئول ترجمه به رسمیت بشناسد و وب سایت سرپرستار بدون کسب اجازه از مسئول ترجمه، تصمیمی در ارتباط با مقاله ی ترجمه شده نخواهد گرفت.

 

ماده ی 4-3-4- تعهدات مسئول ترجمه و کاربر:

ماده ی 4-3-4-1- مسئول ترجمه متعهد می شود مسئولیت کامل ترجمه از جمله صحت آن را بر عهده بگیرد.

ماده ی 4-3-4-2- مسئول ترجمه می پذیرید که شخصی است که در شرایط مقتضی مسئول جبران دیون است.

ماده ی 4-3-4-3- کاربر می پذیرید که بعد از پرداخت هزینه، امکان استرداد هزینه وجود ندارد.

ماده ی 4-3-4-4- کاربر متعهد می شود که در صورت وجود هر گونه اشکال در لینک دانلود فایل، فقط تا پایان 12 ساعت بعد از انجام تراکنش فرصت دارد تا از طریق ثبت تیکت پشتیبانی این مورد را اطلاع دهد و بعد از آن مسئولیتی متوجه وب سایت سرپرستار نمی باشد.

 

ماده ی 4-3-5- نحوه ی تسویه حساب:

ماده ی 4-3-5-1- واریز درامد حاصل از فروش مقاله ی ترجمه شده صرفا به حساب فردی که به عنوان مسئول ترجمه معرفی شده صورت می گیرد و این حساب باید به اسم شخص باشد.

ماده ی 4-3-5-2- از درامد حاصل از فروش مقاله ی ترجمه شده هیچ مبلغی (تحت عنوان، کارمزد و ...) کسر نخواهد شد و 100% درامد حاصل به حساب مسئول ترجمه واریز خواهد شد.

ماده ی 4-3-5-3- واریز درامد حاصل از فروش مقاله ی ترجمه شده تا زمانی که مقاله در وب سایت وجود دارد به حساب مسئول ترجمه مقاله انجام می شود و هیچ گونه محدودیت زمانی ندارد.

ماده ی 4-3-5-4- واریز درامد مذکور، در اول هر ماه به صورت تجمیعی انجام می شود.

 

 

ماده ی 4-4- برگزاری دوره های آنلاین آموزشی

ماده ی 4-4-1- تعاریف:

ماده ی 4-4-1-1- دانشجو: هر شخصی که با پرداخت هزینه یا به صورت رایگان در دوره های آموزشی آنلاین تهیه شده در وب سایت سرپرستار شرکت کند.

ماده ی 4-4-1-2- مدرس: هر شخصی که در زمینه ی تدریس تسلط کافی داشته باشد و موضوع مورد تدریس در ارتباط با تخصص وی باشد و توسط وب سایت سرپرستار تایید شود.

 

ماده ی 4-4-2- تمامی تراکنش های ناموفق، طبق ضوابط بانکداری جمهوری اسلامی ایران و قوانین شرکت های psp و شرکت های پرداخت واسط، پیگیری می شود و در صورتی که بعد از 72 ساعت به حساب شما بازنگشت و به حساب سرپرستار واریز شد، به حساب شما عودت داده می شود. برای کسب اطلاعات کامل از نحوه ی پیگیری تراکنش های ناموفق به قسمت دانشنامه در صفحه ی "ارسال تیکت پشتیبانی" مراجعه نمایید.

 

ماده ی 4-4-3- تعهدات وب سایت سرپرستار:

ماده ی 4-4-3-1- وب سایت سرپرستار متعهد می شود مادامی که دوره ی آموزشی در وب سایت سرپرستار وجود دارد، حق مالکیت معنوی را برای مدرس به رسمیت بشناسد و وب سایت سرپرستار بدون کسب اجازه از مدرس، تصمیمی در ارتباط با دوره ی آموزشی نخواهد گرفت.

 

ماده ی 4-4-4- تعهدات مدرس و دانشجو:

ماده ی 4-4-4-1- مدرس متعهد می شود مسئولیت کامل تدریس خود را به عهده بگیرد.

ماده ی 4-4-4-2- مدرس متعهد می شود که شخصی است که در شرایط مقتضی مسئول جبران دیون است.

ماده ی 4-4-4-3-شما پس از ثبت نام در دوره، دانشجوی دوره ی مورد نظر شناخته می شوید و دوره ی آموزشی مورد نظر صرفا جهت استفاده ی شما می باشد؛ لذا شرعا و قانونا مجاز به باز نشر ویدیوی دوره ی آموزشی نیستید و در صورت مشاهده پیگرد قانونی خواهد داشت.

ماده ی 4-4-4-4- شما متعهد می شوید تا هنگام ثبت نام اطلاعات و مشخصات خود را ارائه نمایید زیر در صورت صدور گواهی پایان دوره، اطلاعاتی که ارائه کردید مورد استناد است، و در صورت ارائه ی اطلاعات ناصحیح هیچ مسئولیتی متوجه وب سایت سرپرستار نیست.

ماده ی 4-4-4-5- شما امکان فروش دوره ی آموزشی خریداری شده به سایر دانشجویان را ندارید.

ماده ی 4-4-4-6- بعد از پرداخت هزینه و ثبت نام در دوره ی آموزشی، امکان استرداد هزینه وجود ندارد.

 

ماده ی 4-4-5- نحوه ی تسویه حساب:

ماده ی 4-4-5-1- واریز درامد حاصل از فروش دوره ی آموزشی صرفا به حساب فردی که به عنوان مدرس معرفی شده صورت می گیرد و این حساب باید به اسم شخص باشد.

ماده ی 4-4-5-2- از درامد حاصل از فروش دوره ی آموزشی هیچ مبلغی (تحت عنوان، کارمزد و ...) کسر نخواهد شد و 100% درامد حاصل به حساب مدرس واریز خواهد شد.

ماده ی 4-4-5-3- واریز درامد حاصل از فروش دوره ی آموزشی تا زمانی که دوره ی آموزشی در وب سایت وجود دارد به حساب مدرس دوره ی آموزشی انجام می شود و هیچ گونه محدودیت زمانی ندارد.

ماده ی 4-4-5-4- واریز درامد مذکور، در اول هر ماه به صورت تجمیعی انجام می شود.

 

ماده ی 5- رفع مسؤلیت

ماده ی 5-1- مطالب علمی که در زمینه ی علوم پزشکی و پیراپزشکی و علوم پایه در سایت قرار می گیرند هیچ گاه جایگزین تشخیص پزشکی نیستند.

ماده ی 5-2- فعالیت هیچ یک از سایت هایی که لینک آنها در سایت سرپرستار معرفی شده اند، مورد تایید سرپرستار نیست. صرفا در مواردی به دلایلی لینک آنها معرفی شده است.

ماده ی 5-3- در صورتی که هر سایت دیگری به جز سایت سرپرستار، اقدام به ثبت نام دوره های آموزشی ما، فروش مقالات ترجمه شده توسط ما، ثبت نام جهت برگزاری کارگاه ها همایش ها کنفرانس ها و وبینار های علمی-فرهنگی و دریافت هزینه کند، این مورد غیر قانونی است و در هیچ شرایطی مورد تایید ما نیست و علاوه بر اینکه طبق ماده ی 741 قانون جرایم رایانه ای مورد پیگرد قانونی قرار می گیرد، از شما خواهشمندیم در صورت مشاهده به ما اطلاع دهید.

ماده ی 5-4- مسؤلیت صحت اطلاعات وارد شده در سایت توسط کاربران، بر عهده ی خود اشخاص است وهنگام ثبت نام در سایت یا در کارگاه یا هر دوره ی آموزشی، در صورتی که اطلاعات هویتی خود را اشتباه وارد نمایید، سرپرستار در قبال گواهی چاپ شده هیچ مسؤلیتی نمی پذیرد و برای چاپ مجدد (در صورتی که امکان آن باشد) باید هزینه توسط شما پرداخت شود. البته همیشه امکان ویرایش اطلاعات شما (به جز نام کاربری) بعد از ثبت نام در سایت، توسط خودتان، وجود دارد.

ماده ی 5-5- از آن‌جایی که پرداخت وب سایت سرپرستار بر اساس سیستم درگاه الکترونیکی بانک‌های معتبر کشور تنظیم شده است، وب سایت سرپرستار مسئول مشکلات احتمالی پرداخت بانک‌ها نخواهد بود. 

ماده ی 5-6- وب سایت سر پرستار تمام تلاش خود را دارد تا از آخرین و کارآمد ترین تکنولوژی ها جهت ارائه ی خدمات استفاده کند و همیشه در حل مشکلات احتمالی مربوط به خود قدم بر میدارد. با این حال بروز اختلال در اینترنت امری طبیعی است لذا در مورد مشکلات خارج از کنترل مسئولیتی ندارد.

ماده ی 5-7- کاربران مسئول حفاظت از اطلاعات حساب کاربری خود جهت ورود به وب سایت هستند، در صورتی که این اطلاعات را در اختیار شخص دیگری بگذارند عواقب آن به عهده ی آن ها است.

 

ماده ی 6- محتوای شما

ماده ی 6-1- مسؤلیت کامل محتوای تولید شده توسط شما، برعهده ی خودتان است. در صورتی که مطالبی که از سمت شما در سایت ارسال می شود، به عنوان مثال در قسمت نظرات یا در صفحه ی مجازی، در فهرست مصادیق محتوای مجرمانه که از سمت دبیرخانه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه معرفی و ارائه شده است، قرار گیرد، یا قانون جرایم رایانه ای را نقض کند، تمام مسؤلیت متوجه شماست.

ماده ی 6-2- سرپرستار این حق را برای خود محفوظ میدارد که چنانچه محتوای ارسالی از سمت کاربر در لیست مصادیق محتوای مجرمانه قرار داشت بدون اطلاع قبلی نسبت به حذف کامل یا قستی از مطلب یا ویرایش آن اقدام کند.

 

ماده ی 7- حساب کاربری

سرپرستار این حق را برای خود محفوظ میدارد تا حساب کاربری اعضایی که محتوای مجرمانه تولید کرده اند و حساب کاربری اعضایی که بیش از 3 سال به حساب کاربری خود وارد نشده اند را بدون اطلاع قبلی حذف کند.

 

ماده ی 8- مواردی که توسط کاربران فرهیخته ی سایت تحمل نمی شود

به پاس احترام به شما کاربران گرامی و ایجاد محیطی صمیمی و آکادمیک، در صورت مشاهده ی هر یک از موارد زیر حساب کاربری به پیشنهاد شما، سریعا و بدون اطلاع قبلی حذف می شود:

  • مطالب مستهجن، افترا آمیز، دشنام و خارج از اخلاق یا بی حرمتی به مقدسات فرهنگی و مذهبی در مطالب، نظرات و صفحه ی اجتماعی
  • بیان لطیفه هایی که منجر به اهانت به هم وطنان و یا اقشار خاص گردد و خلاف شئونات اخلاقی باشد
  • بکار بردن کلمات و یا تصاویر خلاف شئونات اخلاقی و مذهبی
  • قراردادن لینک به سایتهای غیر قانونی و غیر اخلاقی و مبتذل و همچنین سایتهایی که به اشکال مختلف روابط و رفتارهای فرهنگی و اخلاقی و عرفی و قانونی جامعه را پایمال نماید
  • جعل هویت اشخاص حقیقی و یا حقوقی اعم از شرکتها، نهادها و سازمانها و نسبت دادن بیانات و سخنان دروغین به ایشان
  • اهانت و هجو نسبت به مقامات ، نهادها و سازمان های حکومتی و عمومی
  • افترا به مقامات ، نهادها و سازمان های حکومتی و عمومی

 

ماده ی 9- سیاست حریم خصوصی

با توجه به ماده ی 745 از فصل پنجم قانون جرایم رایانه ای، اطلاعاتی که شما در اختیار ما قرار می دهید به هیچ عنوان به مقاصد ناصحیح در دسترس هیچ فرد حقیقی یا سازمان یا وب سایت دیگر قرار نمی گیرد. برای کسب اطلاعات بیشر، به صفحه ی "سیاست حریم خصوصی" سایت سرپرستار مراجعه نمایید.

 

ماده ی 10- به روز رسانی قوانین و مقررات

وب سایت سرپرستار می تواند با گذشت زمان، قوانین و شرایط استفاده از وب سایت را بروز نماید که در این صورت قوانین و شرایط جدید مورد استناد است. لازم به ذکر است از کاربران عزیز انتظار می رود جهت کسب اطلاع از آخرین تغییرات، به صورت دوره ای صفحه ی "قوانین و شرایط استفاده" را بررسی نمایند.

 

ماده ی 11- گزارش خطا و ثبت شکایت

در صورتی که هر گونه شکایت یا ایرادی نسبت به نحوه ی عملکرد وب سایت سرپرستار دارید یا درخواست رسیدگی به تراکنش ناموفق دارید، لطفا از طریق "ارسال تیکت پشتیبانی" اقدام فرمایید تا به صورت سازمان دهی شده به درخواست شما رسیدگی شود؛ هرچند که می توانید از سایر طرق ارتباطی نیز با ما در ارتباط باشید.


چاپ  ایمیل

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما