خدمات رایگان سرپرستار

 یکی از سیاست های طرح ریزی وبسایت سرپرستار از ابتدا این بوده است که علاوه بر اینکه بستری برای ارائه ی محتواست (همانند سایر وبسایت ها)، بتواند نقشی در حیات تحصیلی و شغلی و حرفه ای قشر هدف، کادر درمان و دانشجویان رشته های علوم پزشکی، داشته باشد؛ لذا نیاز سنجی کردیم و خدماتی که گمان میکردیم برای شما کاربران عزیز کاربردی است را مشخص کردیم و با افتخار بدون دریافت هیچ هزینه ای در اختیار شما قرار می دهیم.

در ادامه لیست این خدمات ذکر می شود ...

 

1) پیشخوان خدمات نظام پرستاری استان قم

تلاش کرده ایم تا شما با عضویت در یک سایت از بیشترین مزایا بهره مند شوید و در زمان صرفه جویی کنید. طبق قرارداد منعقد شده بین هیئت مدیره ی نظام پرستاری استان قم و گروه سرپرستار از این به بعد می توانید خدمات عضویت و تمدید عضویت در نظام پرستاری و ثبت نام و تمدید بیمه ی مسئولیت حرفه ای را در وبسایت سرپرستار انجام دهید. تفاهم نامه ی مربوطه را می توانید در صفحه ی اول سایت مشاهده نمایید.

با مراجعه به صفحه ی اختصاصی نظام پرستاری استان قم در وبسایت سرپرستار (head-nurse.ir/nezam) می توانید از همه ی این خدمات استفاده نمایید و همچنین اطلاع رسانی ها و نظر سنجی هایی که از سمت نظام پرستاری به گروه سرپرستار معرفی می شوند و نیز آخرین خدمات رفاهی فعال، در صفحه ی مذکور منتشر می شود. به علاوه از این پس تخفیفات مربوط به ثبت نام کارگاه های نظام پرستاری استان قم صرفا از طریق ثبت نام و پرداخت آنلاین در وبسایت سرپرستار خواهد بود.

 

2) ارائه ی یک صفحه ی مخصوص در سایت به شما

استاد دانشگاه هستید و تعداد زیادی فایل آموزشی و پاورپوینت دارید؟ رییس یک گروه آموزشی هستید و نیاز به یک صفحه ی رسمی جهت اطلاع رسانی و انتشار نظر سنجی و ایجاد فرم هایی جهت کسب اطلاع از مخاطب (به عنوان مثال پرسشنامه) دارید؟ با افتخار میزبان صفحه ی رسمی شما هستیم؛ می توانید در صفحه ی خود فایل های آموزشی خود را با دسته بندی مورد نظر خود منتشر کنید و یا در موقعیت استاد دانشگاه، نمرات دانشجویان را به اطلاعشان برسانید و ... 

جهت درخواست ایجاد صفحه ی رسمی در وبسایت سرپرستار، ابتدا در سایت عضو شوید (جهت عضویت در سایت اینجا کلیک نمایید) و سپس تیکت پشتیبانی در دپارتمان "خدمات رایگان سرپرستار" ارسال نمایید (جهت ارسال تیکت اینجا کلیک نمایید)، تیکت ها هر شب ساعت 20 بررسی و پاسخ داده می شوند.

 

3) برای کار پژوهشی خود، هزینه ای صرف چاپ کردن پرسشنامه نکنید!

 لازم نیست تعداد زیادی پرسشنامه چاپ کنید؛ می توانید پرسشنامه ی خود را به رایگان در وبسایت سرپرستار منتشر کنید و در انتها خروجی نتایج آن را تحویل بگیرید. تنوع سوالات در نظر گرفته شده است شامل چند گزینه ای با قابلیت انتخاب فقط یک گزینه یا چند گزینه، تیک زدنی، تشریحی و ... 

جهت درخواست ایجاد پرسشنامه، ابتدا در سایت عضو شوید (جهت عضویت در سایت اینجا کلیک نمایید) و سپس تیکت پشتیبانی در دپارتمان "خدمات رایگان سرپرستار" ارسال نمایید (جهت ارسال تیکت اینجا کلیک نمایید)، تیکت ها هر شب ساعت 20 بررسی و پاسخ داده می شوند.

 

4) انجام امور نام نویسی و دریافت هزینه جهت ثبت نام کارگاه ها و همایش های آموزشی 

در صورتی که درصدد برگزاری یک کارگاه آموزشی یا سمینار و همایش های آموزشی هستید گروه سرپرستار در زمینه ی نام نویسی برنامه ی شما و اخذ هزینه به صورت پرداخت اینترنتی و صدور بلیط منحصر به فرد برای هر شرکت کننده با شما همکاری می کند و هیچ کارمزدی بابت ثبت نام از شما اخذ نخواهد شد لذا هزینه ی دریافتی به صورت کامل به حساب شما واریز خواهد شد.

لیست اعضای شرکت کننده به صورت اتوماتیک توسط سایت برای شما ارسال می شود و در انتهای ثبت نام نیز خروجی اکسل نهایی شرکت کنندگان برای شما ایمیل می شود و برای هر شرکت کننده بعد از پرداخت هزینه، پیامک تراکنش موفق از طرف وبسایت سرپرستار ارسال می شود و همچنین امکان تعریف کد تخفیف نیز برای شما در نظر گرفته شده است.

جهت درخواست انجام امور نام نویسی توسط وبسایت سرپرستار، ابتدا در سایت عضو شوید (جهت عضویت در سایت اینجا کلیک نمایید) و سپس تیکت پشتیبانی در دپارتمان "خدمات رایگان سرپرستار" ارسال نمایید (جهت ارسال تیکت اینجا کلیک نمایید)، تیکت ها هر شب ساعت 20 بررسی و پاسخ داده می شوند.

 

5) استفاده از سامانه ی پیامکی وبسایت سرپرستار

سامانه ی پیامکی سرپرستار چند خط اختصاصی تهیه کرده است که یکی از این خطوط را (غیر از خطوطی که برای اطلاع رسانی های خود وبسایت استفاده می شود) برای اطلاع رسانی های شما کاربران و همکاران عزیز استفاده می کنیم. هیچ هزینه ی مازادی از شما اخذ نمی شود و صرفا هزینه ی ارسال هر پیامک که توسط اپراتور مخابرات تعیین می شود اخذ می شود.

 

چرا خدمات ما کاملا رایگان هستند؟

این سوال ممکن است برای شما پیش آمده باشد که در این شرایط اقتصادی که همه به فکر درامد زایی هستند چرا خدمات این گروه رایگان است. همانطور که مستحضرید این خدمات صرفا برای کادر درمان و دانشجویان رشته های علوم پزشکی به رایگان ارائه می شود و ما قصد ارائه ی این خدمات را به سایرین حتی با اخذ هزینه نداریم، حقیقت موضوع این است که گروه سرپرستار قصد درامد زایی از ارائه ی خدمات به خدوم ترین و ارزشمندترین و تاثیر گذارترین قشر جامعه ندارد!

همانطور که مشهود است گروه سرپرستار قصد درامد زایی از ارائه ی خدمات ندارد زیرا هدف ما بزرگتر و ارزشمند تر از آن است که در قبالش هزینه ی مادی دریافت کنیم. ما به گفته ی پیامبر اکرم (ص) معتقدیم که فرمودند: (کسی که یک روز و یک شب پرستاری بیماری را به عهده بگیرد، خداوند او را با ابراهیم خلیل علیه السلام محشور می کند.) لذا این موضوع که ما می توانیم به سهم خود، هر چند اندک، خدمتی به این قشر که با ابراهیم خلیل محشور می شوند کرده باشیم ما را مسرور می کند.

حال با این نگرش منطقی به نظر می رسد که گروهی بدون دریافت هزینه، برای جلب رضایت این افراد ارزشمند زحماتی متقبل بشوند.

 

مایلید در این نیت خیر و این هدف بزرگ با ما سهیم باشید؟

در صورتی که مایلید در زمینه ی اداره ی سایت سرپرستار، نگارش مقالات، طراحی های گرافیکی، اداره ی اپلیکیشن سرپرستار (جهت اطلاعات بیشتر کلیک نمایید)، کار های اجرایی مانند برگزاری کارگاه ها، اپراتوری سایت و اپلیکیشن و ... با هم همکاری داشته باشیم، این موضوع را به ما اطلاع دهید!

می توانید از طریق یکی از راه های ارتباطی ذکر شده در صفحه ی تماس با ما، با ما در ارتباط باشید. 

 


چاپ  ایمیل

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما