پیشخوان خدمات نظام پرستاری استان قم


با توجه به قرارداد منعقد شده بین هیئت مدیره ی نظام پرستاری استان قم و مجموعه ی سرپرستار، از این به بعد می توانید جهت عضویت و تمدید عضویت در نظام پرستاری و عضویت و تمدید عضویت بیمه ی مسئولیت حرفه ای از طریق این صفحه نیز اقدام نمایید. همچنین سایر اطلاع رسانی های مربوط به نظام پرستاری استان قم نیز در این صفحه منتشر می شود.

خدمات مورد نظر خود را انتخاب نمایید


Invalid Input
لطفا فقط از حروف و اعداد استفاده نمایید محدودیت کاراکتر: 90 کاراکتر
لطفا کد ملی خود را به صورت 10 رقمی وارد نمایید. لطفا فقط از اعداد استفاده نمایید

لطفا شماره ی همراه خود را بدون صفر آغازین و بدون پیش شماره ی ایران (98+) تایپ کنید.

لطفا آدرس ایمیل صحیح خود را وارد نمایید
نکته: آدرس ایمیل با www شروع نمی شود

لطفا یک گزینه را انتخاب نمایید

ارسال تصویر مدارک

لطفا تصاویر اسکن شده یا تصاویر با کیفیتی که با دوربین تلفن همراه خود گرفته اید را از طریق بخش زیر ارسال نمایید.

فقط تصاویر پذیرفته می شوند حداکثر حجم تصویر باید 10 مگابایت باشد
فقط تصاویر پذیرفته می شوند حداکثر حجم تصویر باید 10 مگابایت باشد
فقط تصاویر پذیرفته می شوند حداکثر حجم تصویر باید 10 مگابایت باشد
فقط تصاویر پذیرفته می شوند حداکثر حجم تصویر باید 10 مگابایت باشد
0(ریال)

تمدید عضویت در نظام پرستاری استان قم

از دو طریق می توانید اقدام کنید: 1) وبسایت سرپرستار 2) اپلیکیشن سرپرستار.  

1) وبسایت سرپرستار: جهت اقدام به تمدید عضویت از طریق وبسایت سرپرستار ابتدا از طریق این لینک در سایت عضو شوید، سپس تیکت پشتیبانی ارسال کنید (برای ارسال تیکت اینجا کلیک کنید)، بعد از ورود به قسمت پشتیبانی تیکتی، دپارتمان خدمات نظام پرستاری را انتخاب نمایید و کد نظام پرستاری خود را ارسال نماید تا اپراتور نظام پرستاری کد نظام پرستاری شما را بررسی کرده و مبلغ قابل پرداخت را به شما اعلام کند، نتیجه نهایتا تا 48 ساعت بعد از ثبت تیکت ارسال خواهد شد. جهت پیگیری جواب تیکت مجدد باید به همان صفحه ی پشتیبانی تیکتی مراجعه کنید و پاسخ اپراتور را مشاهده نمایید. 

2) اپلیکیشن سرپرستار: جهت اقدام به تمدید عضویت از طریق اپلیکیشن سرپرستار، ابتدا اپلیکیشن را از صفحه ی اصلی سایت دانلود نمایید، سپس بعد از عضویت در اپلیکیشن، در دپارتمان خدمات نظام پرستاری تیکت پشتیبانی ارسال نمایید.

ثبت نام و تمدید بیمه ی مسئولیت حرفه ای

از دو طریق می توانید اقدام کنید: 1) وبسایت سرپرستار 2) اپلیکیشن سرپرستار.  

1) وبسایت سرپرستار: جهت اقدام به ثبت نام و یا تمدید بیمه ی مسئولیت حرفه ای از طریق وبسایت سرپرستار، لطفا ابتدا در سایت سرپرستار ثبت نام نمایید (جهت ثبت نام اینجا کلیک نمایید) سپس مشخصات خود را (شامل نام و نام خانوادگی، کد ملی، سال تولد، آخرین مدرک تحصیلی، بیمارستان محل اشتغال، بخش مربوطه، سابقه ی کار، شماره ی همراه و آدرس منزل) از طریق تیکت پشتیبانی در دپارتمان بیمه ی مسئولیت ارسال فرماید (برای ارسال تیکت پشتیبانی، بعد از ثبت نام در سایت اینجا کلیک نمایید)، و سپس جواب تیکت خود را از طریق همان صفحه پیگیری نمایید.

2) اپلیکیشن سرپرستار: جهت اقدام به ثبت نام و یا تمدید بیمه ی مسئولیت حرف ای از طریق اپلیکیشن سرپرستار، ابتدا اپلیکیشن را از صفحه ی اصلی سایت دانلود نمایید، سپس بعد از عضویت در اپلیکیشن، در دپارتمان بیمه ی مسئولیت تیکت پشتیبانی ارسال نمایید.

آخرین اطلاعیه ها

Image

فراخوان داوطلبین همکاری در واکسیناسیون کوید 19

در صورتی که تمایل دارید به عنوان واکسیناتور به صورت داوطلبانه با نظام پرستاری استان قم همکاری داشته باشید از طریق دکمه ی ثبت نام اقدام فرمایید.
 
Image

فراخوان داوطلبین خدمت رسانی در بیماری کرونا

در صورتی که تمایل دارید در این نیت خیر همگام با هیئت مدیره ی نظام پرستاری استان قم فعالیت و همکاری داشته باشید، لطفا از طریق دکمه ی زیر در طرح ثبت نام بفرمایید.
Image

مرکز آموزش نظام پرستاری قم برگزار می کند

ثبت نام دوره های تخصصی دیالیز، تخصصی ccu، تخصصی icu جنرال، تخصصی زخم و استومی. شروع ثبت نام از 20 خرداد ماه برگزاری در روز های پنج شنبه و جمعه ی هر ماه و دارای ظرفیت محدود. جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید.

نظر سنجی

در حال حاظر هیچ نظر سنجی جهت نمایش موجود نمی باشد.

Image

لیست به روزی از خدمات رفاهی را برای شما در دسترس قرار داده ایم. این لیست مرتبا به روز می شود و موراد جدید به آن اضافه خواهد شد ان شا الله، لذا جهت کسب اطلاع از آخرین خدمات رفاهی فعال، این صفحه را به صورت دوره ای بررسی نمایید. جهت مشاهده ی لیست بر بروی دکمه ی زیر کلیک نمایید.