مجوز های فعالیت سرپرستار

نکته: جهت جلوگیری از کاهش سرعت سایت، و جهت مشاهده ی همگی مجوز های فعالیت این وبسایت، شما جهت استعلام به این صفحه هدایت شده اید.

 

ما برای قانونمندی فعالیت خود اهمیت بسیار زیادی قائل هستیم و به آن پایبندیم. این وبسایت با کد شامد 1-1-717570-65-0-2 (برای مشاهده ی گواهی کد شامد اینجا کلیک نمایید.) در سامانه ی پایگاه های اینترنتی کشور ثبت می باشد و شما با ورود به آدرس samandehi.ir و وارد کردن کد شامد فوق و فشردن کلید جستجو می توانید از ثبت بودن وبسایت ما اطمینان حاصل نمایید یا می توانید جهت استعلام کد شامد وبسایت ما مستقیما اینجا کلیک نمایید. 

 

پرداخت ایمن، محتوای مناسب!

جهت استعلام هر مجوز روی لوگوی آن کلیک نمایید. وبسایت سرپرستار جهت اطمینان خاطر شما کاربران عزیز دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن تجارت می باشد لذا شما خرید و پرداخت اینترنتی امنی را تجربه خواهید کرد؛ همچنین دارای نشان ملی ثبت از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد لذا محتوای مناسبی در این وبسایت در دسترس شماست.

logo-samandehi

سایر مجوز ها

Image

مجوز نشر دیجیتال

 وبسایت سرپرستار دارای مجوز نشر دیجیتال با شماره ی پرونده ی 7881 و وضعیت پروانه ی نشر فعال از مرکز توسعه ی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال می باشد.

گواهی امنیت دیجیتال

 وبسایت سرپرستار به دلیل وجود تراکنش های مالی و وجود اطلاعات هویتی در وبسایت که هنگام ثبت نام در سایت اخذ می شود، اهمیت زیادی برای امنیت اطلاعات کاربران قائل است، لذا از پروتکل امن اتصال ( https به جای http ) استفاده می کند. با کلیک بر روی آیکن سبز رنگ کنار آدرس سایت سرپرستار، می توانید از امنیت اتصال خود اطمینان حاصل نمایید.

Image